Nyári szünet a faiskolában. Időszakosan van kiszolgálás.
Pekándió és indián banán elviteli napok: május 28-a csütörtök: 11:00-12:00 és 14:00-16:00
Május 29-e péntek: 10:00-12:00 és 14:00-16:00
Pekándió és indián banán elviteli napok: június 11-12-13, selyemmirtusz és kivi elviteli napok: július 21-26.
Ezekben az időszakban csak azok tudnak majd vinni növényt, akik írásban rendeltek és visszaigazoltam.
Szeptember 7-től ismét nyitva a faiskola napi fix. nyitva tartási idővel.
Elérehető vagyok telefonon és elektronikus levélben. Nem azonnal de mindenkit visszahívok, minden levélre válaszolok. Szívesen segítek ha kérdéseid vannak.
Vedd fel velem a kapcsolatot és megbeszéljük, hogyan tudok a segítségedre lenni! Ha rendelni szeretnél akkor ne itt írj, hanem a rendelés menüpontban töltsd ki az űrlapot. Nagyon sajnálom, de fuvarszervezést, házhoz szállítást, csomagküldést sajnos nem tudok vállalni.

